Yalova Hurdacı

yalova hurdacı

Yalova hurdacı hizmetimizle beraber atıl durumdaki ürün ve eşyalarınızın karlı fiyatlarla satılmasını ve geri dönüşüm hareketine katılmasını sağlıyoruz. Demir, bakır ve alüminyum gibi çeşitli hurdalarınızı uzman ekibimizle beraber sınıflandırıyor ve fiyatlandırıyoruz. Ayrıca tüm bu süreci planlı ve şeffaf bir şekilde gerçekleştirerek zamandan tasarruf etmenize olanak tanıyoruz.  

Elinizdeki hurdaların geri dönüşüm sürecine katılması için adım atarak hem ülkenin hem de kendinizin ekonomik açıdan kalkınmasına yardımcı olabilirsiniz. Hurda alımı hizmetimiz hakkında bilgi almak ve elinizdeki hurdaları adil fiyatlarla satışa sunmak için firmamızla iletişimize geçebilirsiniz. 

Yalova Hurdacı Hizmetleri 

Firmamız bünyesinde yer alan Yalova hurdacı faaliyetlerimiz kapsamında geniş hizmet bölgemizle hurda satışı ihtiyaçlarınıza çözüm sunuyoruz. Hurda alımı yaparken adil bir şekilde fiyat alabilmeniz için birçok kriteri göz önünde bulunduruyor ve profesyonel ekibimiz aracılığıyla hurdalarınızı değerlendiriyoruz. Ayrıca alımını yaptığımız atıl durumdaki ürünlerinizi geri dönüşümüne kazandırarak ülke ekonomisine ve çevre dostu hareketlere katkı sağlıyoruz.

Yalova Hurdacı Hangi Hurdaların Alımını Yapar?

yalova hurdacı Yalova hurdacı hizmetleri için bize ulaşabilirsiniz.

 

Yalova hurdacı hizmeti kapsamında pek çok atıl durumdaki metallerinizin alımına açığız. Uzman ekibimizle profesyonel biçimde değerlendirdiğimiz ve geri dönüşümünü sağladığımız pek çok farklı atık metal çeşidi bulunur.

Alüminyum

Atık alüminyum malzemeler, hurda çeşitleri arasında en çok satılan metaller arasında yer alır. Bunun temel nedeni, alüminyumun pek çok farklı sanayi ve farklı sektörlerin faaliyetinde kullanılması sonucunda yüksek miktarlarda atıl metal ortaya çıkmasıdır. Firmamız bünyesinde atık alüminyum ürünler; türüne, durumuna ve alaşım içeriğine göre uzmanlarımız tarafından değerlendirilir. Böylece elinizdeki atık metalleri adil fiyatlarla satmanız mümkün hale gelir.

Sarı Hurda 

Geri dönüşüm sanayisi içinde önemli bir yere sahip olan sarı hurda ürünleri, içeriğindeki farklı bileşenler sayesinde yüksek fiyatlara satılabilir. Bu alaşımların yapısındaki bileşenler; pirinç, bakır ve çinko gibi metallerden oluşur. Elinizdeki sarı hurda malzemelerini uzman ekibimizle değerlendirip satarak ek gelir elde edebilirsiniz. 

Demir

Hurda demirler, çeşitli yapılarda olmakla beraber doğru bir şekilde sınıflandırıldığında yüksek fiyatlarla satılmaya uygundur. Atıl demirler arasında en yüksek fiyat aralığına sahip olan tür DKP’dir. Bu türden atık demirler, otomotiv ve beyaz eşya sanayilerinde oldukça fazla miktarlarda bulunur. DKP hurdaların bu kadar rağbet görmesinin sebebi, özel bir şekilde ebatlandırılan yapılarının kolayca şekil alabilmesidir.

Çinko 

Geri dönüştürülmüş çinkonun pek çok kullanım alanı vardır. Bronz lehim gibi alaşımlardan havai fişek sanayisine kadar pek çok farklı üretim dalında fayda sağlayan bu bileşenin hurda fiyatları oldukça yüksektir. Hurda borsası olarak elinizdeki atık çinko malzemeleri yapısına ve içeriğine göre sınıflandırarak kilogram başına adil fiyatlar biçiyoruz. 

Krom

Dayanıklı yapısı sayesinde geniş bir kullanım alanı olan krom, atık durumdayken de oldukça değerlidir. Çoğunlukla paslanmaz çelik sanayisinde kullanılan kromun farklı sanayi dallarında da kullanımı mevcuttur. Örneğin, geri dönüştürülmüş krom ürünleri deri tabaklama gibi oldukça farklı sanayi faaliyetlerinde dahi kullanıma uygundur. 

Bakır

İletkenliğiyle öne çıkan bakır hurda malzemeler, geri dönüşüme elverişlidir. Dolayısıyla uzmanlar tarafından değerlendirilmesi durumunda bu atıl metallerinizi karlı fiyatlarla satmanız mümkündür. Bakır bazlı atıl metal türleri başlıca; TTR kırma, lama, soyma ve antigro kırmadır. Elinizdeki bakır hurdaları karlı bir şekilde değerlendirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hurda Kablo

Özellikle yıkım işlerinde ortaya çıkan hurda kablo malzemeleri, hurdacılık sektörü içerisinde değerlidir. Bu malzemelerde kablonun dış yapısından dolayı sağlam bir şekilde korunmuş bakır bulunur. Dolayısıyla kullanılamaz durumdaki kabloları, Yalova hurdacı hizmeti veren ekibimize yüksek fiyatlarla satmanız mümkündür.

Yalova Hurdacı Hizmet Bölgeleri 

Yalova hurdacı şehir içinde yer alan her ilçede taleplerinizi karşılar. Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren uzman hurdacı hizmetlerimizden yararlanmanız mümkündür.

Merkez

Çiftlikköy

Çınarcık

Altınova

Armutlu

Termal

Yalova Hurdacı Telefon Numarası 

Yalova hurdacı hizmetlerimizden yararlanmak için +90 534 962 01 06 numaralı telefon hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca aynı numara üzerinden Whatsapp iletişim kanalımız aracılığıyla elinizdeki hurdalar için fiyat bilgisi ve geri dönüşüm hizmeti almanız mümkündür. İletişime geçmeniz halinde uzman ekibimiz, elinizdeki atıl ürünler için profesyonel bir destek sağlayacaktır. Böylece hurda metalleriniz mümkün olan en yüksek fiyatlarla işlem görecektir.

Yalova Hurdacı Fiyatları

Yalova hurdacı fiyatları hakkında net bir bilgi sunmak mümkün değildir. Bunun nedeni, atıl metal fiyatlarının pek çok etkene bağlı olarak sürekli güncellenmesi ve değişmesidir. Hurda borsasına uygun şekilde fiyat aralıklarını her açıdan dikkatlice değerlendirerek sizler için dengeli ve adil bir hizmet sunuyoruz. Atık metal fiyatlarını belirlerken temel aldığımız etkenler başlıca şunlardır:

  • Londra Metal Borsası: Küresel çapta piyasa durumuna göre sabit fiyatların belirlenmesini ve sözleşmelerle desteklenmesini sağlayan Londra Metal Borsası adil bir ticaret yapılmasını sağlar. 
  • Güncel Arz ve Talep Durumu: Geri dönüşüm sürecinde atık metallerin mevcut stok ve talep durumu fiyatların belirlenmesinde büyük bir etkiye sahiptir.
  • Döviz Kuru: Döviz kurunda ortaya çıkan değişimler, atıl durumdaki metallerin işlenme ve geri kazandırılma sürecindeki masraflarda değişime neden olur. Dolayısıyla süreçten ve ekonomik açıdan tam verim alınması için fiyatların belirlenmesinde güncel döviz kurları göz önünde bulundurulur.
  • Hurdanın Durumu ve Yapısı: Ulaştıracağınız hurdanın türü, geri dönüşüme uygunluğu ve yapısındaki bileşenler gibi etkenler alacağınız fiyat aralığı için önem arz eder. 
  • İşçilik Ücretleri: Atık metallerin toplanması ve geri dönüşüme hazır hale getirilmesi sürecinde görev alan işçilerin alacakları ücretler fiyatlar üzerinde etkilidir.

Geri dönüşümünü sağlamak amacıyla bize satacağınız metaller bu etkenlere bağlı olarak fiyatlandırılmaktadır. Elinizdeki atıl metallerin güncel piyasa bilgilerine bağlı olarak belirlenen fiyat aralıklarını öğrenmek için internet sitemizdeki hesaplama aracından yararlanabilirsiniz.