Gebze Hurdacı

gebze hurdacı

Gebze hurdacı hizmetimizde, çevre için önemli atıkları tekrar kullanılabilir forma getirerek geri dönüşüme kazandırıyoruz. Bakır, alüminyum ve kablo hurdasını çeşitli atıklardan ayrıştırarak hassas kriterler odağında fiyatlandırıp özenle işliyoruz.

Elinizde bulunan atıkların çöpe gitmemesini, dönüştürülerek yeniden doğaya kazandırılmasını istiyorsanız firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Gebze Hurdacı Sitesi

Gebze hurdacı sitesi, ilçedeki tüm hurdacıların bulunduğu alandır. Firmamız, burada uzun süredir faaliyet gösteriyor. Aldığımız hurdaları, site alanına getirerek ayrıştırma işlemlerini yapıyoruz. Ardından türüne uygun şekilde depolarda birikir. Vakti geldiğinde de bu hurdalar türlerine göre geri dönüşüm firmasına gider. Burada çeşitli işlemlerden geçerek ham madde ortaya çıkar. 

Site alanında firmamız, çok fazla müşteri tarafından tercih ediliyor. Bunun temel nedeni, fiyatlandırma konusunda profesyonel şekilde çalışmamızdan kaynaklanıyor. Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz. 

Gebze Hurdacı Firmaları

gebze hurdacı Gebze hurdacı firmaları, Kocaeli’de fabrikaların bulunmasından dolayı rekabetçi bir piyasaya sahiptir.

Gebze hurdacı firmaları, ham madde ve yan ham madde olarak kullanılmaya uygun maddeleri geri dönüştürerek çevreye ve ekonomiye katkı sağlamayı hedefler. Uzman ve deneyimli ekibimiz, merkezimize ulaşan atıkları titizlikle inceleyerek bu amaç doğrultusunda aşağıdaki işlemler uygular:

  •   Hurdaların sınıflandırılması
  •   Malzemelerin işlenmesi
  •   Pazarlanması
 

Firmamız, her bir atık türünün özelliklerine uygun olan geri dönüşüm aşamalarını uygular. Malzemelerin kalitesine zarar vermeden gerçekleştirilen işlemlerde atıklar sorunsuz bir şekilde tekrardan kullanılabilir duruma getirilir.

Gebze Hurdacı Alımı Yapılan Hurda Türleri

Gebze hurdacı hizmetimizde ham madde olarak geri dönüştürülmeye uygun olan pek çok atık madde üzerinde işlem yapıyoruz. Bu atıklar, endüstriyel alanda ilgili oldukları bölgeye ulaştırılarak hem doğaya hem de ülke ve dünya ekonomisine katkı sağlar. Uzman ekibimiz tarafından merkezimize alınan ve geri dönüştürülen birçok farklı hurda türü vardır. 

Bakır, firmamız tarafından geri dönüşüm işleminin yapıldığı ve hurdacılık sektörü için oldukça önemli olan bir atık türüdür. Endüstriyel alanda ham madde ve yan ham madde olarak ihtiyaç duyulan bu hurda, güçlü iletken özelliği sebebiyle ön plana çıkar.

Bakırlar, genellikle atıl durumundaki kablolar üzerinden elde edilir. Bu maddeler geri dönüştürülmediğinde ekonomik kayıpların yanında atıkların içerisinde bulunan zararlı maddelerin doğaya salınımına sebep olur. Bu durumun önüne geçmek için özenle sınıflandırılan bakır atıklar, firmamızda işlenerek geri dönüştürülür. Fiyatlandırmalar ve diğer detaylarla ilgili bilgileri site üzerinde inceleyebilirsiniz.

Alüminyum ise Gebze hurdacı hizmetimiz kapsamında alınan bir başka atık türüdür. Sanayi endüstrisinde çeşitli alanlarda ham madde ve yan ham madde olarak kullanılmaya uygun olan bu atık türü, yumuşak ve hafif bir yapıya sahiptir. Taşımacılık ve inşaat sanayisinde yoğun şekilde ihtiyaç duyulan alüminyum, ülke ve dünya ekonomisi açısından önemli bir materyaldir.

Hurdacılık sektöründe sıklıkla geri dönüşüm işleminin yapıldığı alüminyum atıklar, bu açıdan çeşidin bol olduğu kaynaklar sınıfında yer alır. Otomobil parçaları ve içecek kutuları gibi birçok üründen elde edilebilen alüminyum atıkları, firmamız bünyesinde hassasiyetle fiyatlandırıyor, ekonomik ve çevresel faktörler odağında kullanıma kazandırıyoruz.

Demir maddesi de hizmetlerimiz kapsamında yer alan bir atık türüdür. Günümüzde birçok alanda ham madde olarak kullanılan demir, dünya üzerinde en çok bulunan metaldir. Böylece demir hurdalar, birçok üründen elde edilebilir. Yüksek dayanıklılık özelliği ve düşük maliyeti sayesinde geri dönüşümü ve kullanımı fazlasıyla avantajlıdır.

Kırılgan bir metal çeşidi olan çinko, Gebze hurdacı hizmetimiz kapsamında geri dönüştürdüğümüz maddeler arasında yer alır. Ham madde alanında alüminyum ve bakırdan sonra gelen en önemli atık çinko, sanayi alanında sıklıkla kullanılır.

Sert yapılı metaller arasında bulunan krom da hurdacılık sektöründe önemli bir atıktır. Zırhlı araç yapımında ağırlıklı olarak ihtiyaç duyulan krom, kaplandığı bölgenin dayanıklılığını artırabilen bir niteliğe sahiptir. Bu sebeple krom atıklar, gerekli işlemlerden geçerek geri dönüştürüldüğünde sanayi alanında ham madde olarak kullanılabilir.

Gebze Hurdacı Hizmet Bölgeleri

Gebze hurdacı hizmetimiz, ilçede yer alan birçok mahallede mevcuttur. Aşağıdaki tabloda bu bölgeleri görebilirsiniz:

Adem Yavuz DenizliHürriyet Mimar Sinan
Sultan OrhanTatlıkuyuTavşanlıElbizli
AhatlıDuraklı İnönüİstasyon
BalçıkEskihisar KadıllıMudarlı
BarışGazilerKargalıMevlana
BeylikbağıGüzeller HatiplerOsman Yılmaz 
CumaköyHacıhalilKöşklü ÇeşmeOvacık

Gebze Hurdacı Telefonu

Gebze hurdacı hizmetimizden yararlanabilmek için telefon numarası aracılığıyla firmamızla iletişime geçebilirsiniz. +90 534 962 01 06 numaralı telefon hattından bizi arayabilir veya WhatsApp aracılığıyla mesaj gönderebilirsiniz.

Elinizde bulunan atıkları değerlendirmek istediğinizde bu ürünleri firmamıza ulaştırabilirsiniz. Sanayi sektöründe ve çeşitli endüstriyel alanlarda ham madde olarak ihtiyaç duyulan atıkları, uzman ekibimize teslim ederek geri dönüşüme katkı sağlayabilirsiniz.

Atıklarla ilgili bilgi almak ve fiyatlandırma detaylarını öğrenmek istediğinizde mesai saatleri içerisinde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Aynı zamanda info@bakirhurdafiyatlari.com.tr e-posta adresi üzerinden merak ettiğiniz konularla ilgili sorularınızı ve elinizde bulunan hurdalarla ilgili bilgileri iletebilirsiniz.

Gebze Hurdacı Fiyatları

 gebze hurdacı Gebze hurdacı fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizlerle iletişime geçin.
 

Hurda fiyatları, rekabetçi fiyatlandırma politikaları kapsamında firmaların kendi sistemlerine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Gebze hurdacı hizmetimizde her bir atığı, değeri oranında ve piyasa durumuna göre fiyatlandırmaya özen gösteriyoruz.

Bakır, kablo ve alüminyum gibi sanayi alanında sıklıkla kullanılan ürünleri değerlendirirken; miktarına, kalitesine ve yıpranma oranına dikkat ederek inceliyoruz. Piyasa dinamiklerini ön plana alarak gerçekleştirdiğimiz fiyatlandırma işlemlerinde listeleri çeşitli faktörlere bağlı olarak güncelliyoruz. Bu faktörler;

  •   Londra metal borsası,
  •   Ham madde ihtiyacı,
  •   Arz-talep dengesi,
  •   Hurda çeşidi ve mevcut durumu olarak sıralanabilir. 
 

Elinizde bulunan atık türlerinin güncel fiyatlarını öğrenebilmek amacıyla iletişim numaramız üzerinden uzman ekibimize ulaşabilirsiniz.