Sakarya Hurdacı

sakarya hurdacı

Sakarya hurdacı hizmeti kapsamında Sakarya ili kapsamında profesyonel destek sağlayan firmamız, kullanılmayan atık malzemelerin geri dönüşüm sürecine dahil olması için yetkinlikle çalışmaktadır. Böylece her sene tonlarca ham maddeyi geri kazanıma dahil ederek hem ekonomiye hem de çevreye katkı sağlıyoruz. Nitekim öz kaynakların yeniden kullanılmasını ve atıkların doğru bir şekilde değerlendirilmesini sağlamak, doğal denge için büyük öneme sahiptir. Bu sebeple yüksek verimlilikle çalışan tecrübeli ekibimiz, hurdalarınızı adresinize kadar gelerek toplar ve değerinde bir fiyat politikasını sizlere sunar.

Sakarya ilinde atık olarak görülen materyallerin geri dönüştürülmesi, hem insan sağlığı hem de çevre için oldukça önemlidir. Bu sebeple artık kullanmadığınız; demir, kurşun, bakır, alüminyum, sarı, trafo gibi hurdalarınızı alarak doğaya zarar vermesine engel oluyoruz. Sakarya hurdacı hizmetimizle hurdalarınızı tahsis ettikten sonra alanında uzman ekibimizle beraber malzemelerin ayrıştırılma işlemini gerçekleştirerek geri dönüşüm için ilgili tesislere iletiyoruz.

Müşterilerimizin artık kullanmadığı ürünleri adreslerine gelerek topluyoruz. Bu hizmet kapsamında doğa içerisinde çözünmesi güç olan atıl maddeleri yeniden kullanılabilir hale getiriyoruz. Sizlerde kullanmadığınız ve atık haline gelen malzemelerinizi bizlere ulaştırarak geri dönüşüm süreçlerinde kullanılmasına katkıda bulunabilirsiniz.

Sakarya Hurda Alan Yerler

Son zamanlarda gelişen sanayi hizmetleri Sakarya ilinde endüstrinin artmasına sebep olmuştur. Bu durum, hurdaların ve hurda ürünlerinin kullanılmasını arttırmıştır. Öte yandan evlerde de aynı oranda pek çok malzeme hurda mahiyetine sahiptir. İhtiyaç kapsamında hurdacılık sektörü de oldukça gelişmiştir.

Sakarya, ülkemizin önemli sanayi bölgelerinden birisidir. Bu bölge içerisinde hizmet sunan firmamız da her ilçede aktif olarak görev alır. Aynı zamanda dilediğiniz adresten hurdalarınız toplanır. Sizlerde Sakarya’nın her semtinde destek sağlayan firmamızla iletişime geçerek atıklarınızı bizlere teslim edebilirsiniz.

Sakarya Hurda Çeşitleri

sakarya hurdacı Sakarya hurdacı ihtiyaçlarınızın için en güvenilir adresi, Hurda Borsası’nı seçin!


Sakarya hurdacı hizmetimiz, Sakarya ilinin tamamında hizmet vermekte olup bölgenin doğal sirkülasyonuna katkıda bulunur. Sektörün öncü isimleri arasında yer almasının yanı sıra firmamız, insan sağlığı ve çevre dengesini ön planda tutarak hurda yönetimini etkili bir şekilde gerçekleştirir. Bu açıdan fonksiyonel imkanları sizlere sunar. Sakarya hurda çeşitlerini şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Alüminyum Hurda
 • Bakır Hurda
 • Trafo Hurda
 • Sarı Hurda
 • Kablo Hurda
 • Kurşun Hurda

Yukarıdaki atıl ürünler, en yaygın olarak kullanılan malzemelerdir ve hurda çeşitliliği bunlarla sınırlı değildir. Daha pek çok sektör içerisindeki atık materyalleri toplayan firmamız yüksek fonksiyonellikle işlev göstermektedir. Sizlerde elinizdeki hurda çeşitleriyle ilgili bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Sakarya Hurdacı Hizmet Bölgeleri

Sakarya ili, ülkemizin doğal kaynaklarının yoğun ve sanayinin fazla olduğu bölgelerden biridir. Bu sebeple her kesiminde hurdacılık hizmetine ihtiyaç vardır. Sakarya hurdacı hizmetimiz de şehrin her ilçesinde hizmet vermekte olup hurdalarınızın güvenli bir şekilde toplanması için çabalar. Sakarya hurdacı kapsamında hizmet bölgelerimiz şunlardır:

Erenler

Akyazı

Arifiye

Adapazarı

Ferizli

Geyve

Hendek

Karapürçek

Karasu

Kaynarca

Kocaali

Pamukova

Sapanca

Serdivan

Söğütlü

Taraklı

Bölge içerisinde tüm ilçelerde düzenli ve kesintisiz olarak çalışıyoruz. Bu şekilde doğa dostu bir yaklaşım sürdürerek hurdacılık faaliyeti sağlıyoruz. Sizlerde hurdalarınızı değerlendirmek ve ekonomik olarak kazanç elde etmek amacıyla 7 gün 24 saat bizlere ulaşabilir, hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Sakarya Hurdacı Telefonu

Firmamız, müşteri ve çözüm odaklı yaklaşımı neticesinde oluşturmuş olduğu müşteri temsilcisi hizmetini 7/24 aktif olacak şekilde organize etmiştir. Nitekim bu durum, hurdacılık sektörünün sağlıklı ve kesintisiz işleyişi noktasında oldukça önemlidir. Sizlerde ilgili telefon numarası üzerinden bize ulaşarak sunmuş olduğumuz Sakarya hurdacı hizmetimizden yararlanabilir, hurdalarınız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Telefon hatlarımızdan bize ulaştığınızda net sonuçlar için temsilcimizin yönelteceği soruları doğru yanıtlamanız oldukça önemlidir. Hurdanın cinsini, kilosunu ve diğer detayları hakkında vereceğiniz bu bilgiler, fiyat konusunda daha kesin geri dönüş almanıza katkı sağlayacaktır. Ek olarak WhatsApp üzerinden de hurdalarınızın resimlerini atarak ön fiyat bilgisi almanız mümkündür.

Sakarya Hurdacı Fiyatları

Sakarya hurdacı hizmetimiz kapsamında öncelikli prensibimiz müşteri memnuniyetidir. Bu noktada hurdalarınızı değerinde almak bizim için önemlidir. Alım sırasında hurdaların değerlerini güncel piyasa verileri üzerinden hesaplamaktayız. Öte yandan fiyatlandırma hususunda; hurdanın türü, malzemesi ve kalitesi gibi koşullar da etkili olmaktadır. Biz, alanında deneyimli ekibimizle beraber piyasa dinamiklerini sürekli kontrol ederek değerinden yüksek fiyatları sizlere sunmak için özenle çalışıyoruz. Bazı hurda fiyatlandırmalarımız şu şekildedir:

 • Alüminyum Hurda: Gıda, elektrik, kimya ve otomotiv gibi alanlarda yaygın olarak kullanılan alüminyum hurdalar, türüne göre kilogram bazında ortalama olarak 40 ila 60 Türk Lirası aralığında değişmektedir.
 • Bakır Hurda: Metal sanayisinden en çok aranan ve değerli maden olarak bilinen bakır hurdalar, ortalama olarak 200 ila 250 Türk Lirası arasında değişkenlik göstermektedir.
 • Trafo Hurda: Elektrik alanında oldukça yaygın olarak kullanılan, içerisinde alüminyum ve bakır materyaline öncelikli olarak yer verilen bu hurdalar, kilogram cinsinden 10 ila 12 Türk Lirası bandında değişmektedir.
 • Sarı Hurda: Pirinç hurda olarak bilinen sarılar, bakır ve çinkonun karışımıyla ortaya çıkar. Şekil alması kolaydır ve altın, bronz, gümüş gibi sarımsı renkleri içerir. Değerli metaller kategorisinde yer alan bu hurdalar, ortalama olarak 100 ila 150 Türk Lirası bandında değişiklik gösterir.
 • Kablo Hurda: Kablo hurda kullanıma uygun olmayan kablo türüdür. Geri dönüşüm için önemli bir hurdadır. Ortalama olarak fiyatı, 100 ila 150 Türk Lirası civarında değişmektedir.
 • Kurşun Hurda: Pillerin, boruların ve kablo kılıflarının imalatında kullanılan hurda kurşunlar, geri dönüşüm süreçlerine dahil edilebilen bir malzemedir. Türüne göre ortalama fiyatları 35 ila 45 Türk Lirası bandında değişmektedir.

Çoğunlukla hurda türlerini fiyatlandırırken kilogram ve ton hesabı yapmaktayız. Ancak firmamızda müşteri memnuniyeti esas olduğu için piyasa üzeri ölçeklerle değerlendirmelere yer veriyoruz. Bu şekilde hem sizlerin ekonomisine katkı sağlıyor hem de çevre için önemli adımlar atıyoruz. Temiz bir gelecek için Sakarya hurdacı hizmetimizden her zaman faydalanabilirsiniz.