Tuzla Hurdacı

tuzla hurdacı

Tuzla hurdacı hizmetimiz tüm atıl ürünlerinizin satışını güvenle ve profesyonel ilkelerle gerçekleştirmenizi sağlayan seçenekler sunar. Tüm süreci ekstra vakit ve nakit kaybı yaşamadan gerçekleştirebilmeniz için her aşama profesyonel bir ekip tarafından takip edilir. Ayrıca malzemelerinizin piyasa değerini düşürmeden güncel fiyatlarla satışını bu hizmetimiz aracılığıyla gerçekleştirirsiniz.

Tüm dünyada gittikçe yaygınlaşan geri dönüşüm piyasası, yalnızca alım satım işleminde maddi kâr elde etmeye neden olmaz. Tüm kazanca ek olarak çevresel korumaya da destek verir. Dönüşüm sürecine dahil edilen atıl malzemeler çöp olmaktan ve küresel zarara neden olmaktan çıkarlar. Tüm bu avantajlara ek olarak geri dönüşüm piyasası, ülke ekonomisini de destekleyen bir sektördür.

Hem kendi ekonominizi hem de ülke ekonomisini desteklemek için hemen Tuzla hurdacı hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Bulunduğunuz konuma yakın yerel bir hizmetle çalışmanın kolay ve avantajlı yolunu keşfedebilirsiniz. Malzemelerinizi elden çıkarmadan önce Tuzla Hurdacı hizmetimizin fiyatlandırma seçeneklerini öğrenin.

Tuzla Hurda Alan Yerler

Tuzla hurda alan yerler arasında piyasada profesyonel çözümler üreten Tuzla hurdacı hizmetimiz öne çıkar. Atıl malzemelerin satışını gerçekleştirebileceğiniz pek çok farklı nokta olsa da doğru adresi tercih ettiğinizden emin olmalısınız. İşini titiz ve profesyonel yürütmeyen bir firma vakit ve nakit kaybına neden olur.

Tuzla Hurdacı hizmetlerimiz ise müşteri memnuniyeti ve işin sürekliliğini sağlama prensibiyle çalışır. Bu da uluslararası standartta hizmet almanıza olanak tanır. Bu hizmetten faydalandığınızda aşağıdaki avantajlara da sahip olursunuz:

 • Nakliye, değerlendirme, destek hattı gibi ikincil hizmetler için ödeme yapmazsınız.
 • Mallarınızı, sürekli güncel tutulan fiyatlandırma sistemi sayesinde piyasa değerinde satabilirsiniz.
 • Malzemeler yerinden “zamanında” teslim alınır.
 • Her türlü sorunuz için hizmet sağlayan profesyonel bir danışma hattı bulunur.

Satış sürecinizi bu ve benzeri avantajlarla tamamlamak için hemen iletişim kurabilirsiniz.

Tuzla’da Alınan Hurda Çeşitleri 

tuzla hurdacı Tuzla hurdacı merkezlerinden geri dönüşüm değeri yüksek atıl durumdaki malzemeleri satabilirsiniz.

Tuzla hurda çeşitleri, hemen her atıl ürün satıcısına hitap edecek biçimde geniş bir yelpaze sunar. Özellikle metal sınıflandırmasına giren malzemeler Tuzla Hurdacı hizmetimizle geri dönüşüm sürecine dahil edilir. Sürece dahil olan malzemeler şunlardır;

 • Bakır,
 • Alüminyum,
 • Demir,
 • Çinko,
 • Krom,
 • Kurşun,
 • Sarı hurda,
 • Kablo vb.

Bakır malzemeler, inşaat ve elektrik işlerinde iletkenliği nedeniyle sık sık tercih edilen materyallerdir. Artık kullanım süresini doldurmuş bu metalin geri dönüşüm sürecine dahil edilmesi yeniden kullanılabilir hale gelmesini sağlar. 

Alüminyum ise günlük yaşamda sık kullanılan ürünlerin ana malzemesini oluşturur. Şişeler, mutfak malzemeleri, sanayi ürünleri gibi pek çok formu bulunur. Bunların da belirli bir kullanım ömrü olduğu düşünüldüğünde geri dönüşüm kaçınılmaz olur. Geri dönüşüm hem çevre kirliliğinin önüne geçecek hem de ekonominizi destekleyecek seçenektir.

Özellikle çelik üretiminde kullanılan çinko da satabileceğiniz malzemelerdendir. Demir ve çinko malzemeler, en çok inşaat, sanayi veya tersane atıklarında bulunmaktadır. Krom, pirinç, kablo gibi materyaller ise benzer alanlarda atığa dönüşen ancak geri dönüşüm süreciyle yeniden hayat bulan malzemelerdendir.

Eritme ve ayrıştırma gibi yöntemlerin uygulandığı atıl mallar cinsine göre değerlendirilir. Tüm hesaplamalar ve değerlendirmeler de bu şartlara uygun biçimde gerçekleştirilir. Böylece birinci sınıf atıl malzemeler alelade incelemelerle değer kaybına uğramaz. 

Elinizde bu ve benzeri türden atıl malzemeler varsa ve nakte dönüştürmek istiyorsanız Tuzla Hurdacı hizmetimizle oldukça kolay biçimde işlem gerçekleştirebilirsiniz. Bu süreçte yapmanız gereken tek şey iletişim kurarak süreci başlatmaktır. 

Tuzla Hurdacı Hizmet Alanları

Tuzla Hurdacı tüm Tuzla mahalleleri için servis sağlayan hizmet seçeneğimizdir. Bulunduğunuz konum Tuzla’nın neresi olursa olsun alanında uzman bir ekip malzemelerinizin nakledilmesi için tarafınıza ulaşım sağlar.

Nakliye için ekstra zaman ve maliyet hesabı yapmanız gerekmez. Depolama noktanıza gelerek mallarınızın yerinde tespit ve değerlendirmesini gerçekleştiriyoruz. Burada tüm süreci bire bir biçimde takip etmeniz de mümkün oluyor. 

Anlaşmanın ardından malzemeler teslim alınarak geri dönüşüm noktasına naklediyor. İşte ulaşım sağladığımız Tuzla hurdacı hizmet alanları:

Akfırat 

Anadolu 

Aydınlı 

Fatih

İçmeler 

İstasyon 

Orta

Postane 

Şifa

Aydıntepe  

Cami 

Evliya Çelebi 

Mescit 

Mimar Sinan 

Orhanlı 

Tepeören 

Yayla 

 

Tuzla’nın tabloda verilen hangi noktasında olursanız olun kısa süre içerisinde adrese ulaşım sağlıyoruz. 

Tuzla Hurdacı Telefonu

Tuzla hurdacı telefonu, sahip olduğunuz atıl ürünlerin satışını gerçekleştirmek için ihtiyaç duyacağınız tek bilgidir! Telefon numarasını doğrudan iletişime geçmek için kullanabilir veya aynı numara üzerinden WhatsApp destek hattına ulaşabilirsiniz. Bu süreç sırasında: +90 534 962 01 06 aracılığıyla işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

WhatsApp destek hattı her türlü soru ve önerileriniz için sürekli ulaşım sağlayabileceğiniz adrestir. Sürecin nasıl ilerlediğini buradan öğrenebilir ayrıca malzemeleriniz için fiyat alabilirsiniz.

Günün her saatinde mesaj yoluyla bilgi almanız mümkündür. Ayrıca mallarınızın genel bir tespiti için fotoğraf ve video gönderimi sağlayarak da fiyatlar hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. WhatsApp iletişim hattına ek olarak mail aracılığıyla da iletişim sağlayabilirsiniz. 

Tüm soru, öneri ve görüşleriniz için mail adresi aracılığıyla daha detaylı ve formal iletişim fırsatı yakalarsınız. Tercihiniz hangisi olursa olsun profesyonel bir müşteri iletişim ekibiyle iletişim kuracağınıza emin olabilirsiniz. 

Tuzla Hurdacı Fiyatları 

tuzla hurdacı Tuzla hurdacı fiyatları, İstanbul’daki yüksek rekabet sebebiyle sürekli değişmektedir.

Tuzla Hurdacı hizmetimiz, uluslararası standartlarda hizmet vermesinin yanı sıra fiyatlandırmada da aynı standartları korur. Uluslararası standartların korunmasını sağlayan ilk şey Londra Metal Borsası’nın (London Metal Exchange) güncel fiyatlarını dikkate almaktadır. Genel arz talep dengesinin gözetilerek güncellendiği fiyatlar uluslararası ticareti de mümkün hale getirir.

LME’den edinilen bilgiler, fiyatların daima güncel tutulmasına olanak tanır. Bu da altın ve gümüş gibi kıymetli metallerde olduğu gibi diğer atıl metallerin de değer kaybına uğramadan işlem görmesini sağlar. 

LME değerlerine ek olarak Tuzla Hurdacı fiyatları, çeşitli avantajlı şartlarla yeniden değerlendirilir. Bu avantajlardan en dikkate değer olanı malzemelerinizin kalite durumuna ve içeriğine göre değerlendirilmesidir. Bu da örneğin her bakır hurdanın aynı fiyata tabi tutulmayacağı anlamına gelir. 

Malzemelerin yalnızca metal sınıflandırılmasına göre değerlendirilmesi kaliteli ile kalitesiz olanın aynı fiyatlandırmaya tabi olması anlamına gelir. Bu da kaliteli malzemenin değer kaybına uğramasına neden olur.

İçeriğin dikkate alınmaması da bir başka dezavantajlı durumdur. Kablo hurdası veya sarı hurda gibi içeriğin önemli olduğu atıl malzemeler de tek fiyatlandırma üzerinden değerlendirilmemelidir. Tüm bu sebeplerle Tuzla Hurdacı hizmetimizde tam profesyonel hizmet ilkelerini korumaktayız. Bu hizmeti tercih ettiğinizde malzemenize uygun ve doğru fiyatlarla işlem gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm bu değerlendirme sisteminden önce hızlı bir şekilde fiyat almak isteyenler için de profesyonel çözümler sağlamaktayız. Herhangi bir kayıt oluşturmanız gerek kalmadan internet sitesinde bulunan hesaplama aracını kullanabilirsiniz. Hurda hesaplama aracı, elinizdeki atıl malzemelerin özelliklerini girdiğinizde anında genel bir bilgi vermeye olanak tanır. 

Hesaplama aracı pratik bir yöntem sunarak vakit kaybı yaşamadan genel bir fiyat almanızı sağlar. Mallarınıza en uygun fiyatlandırmayı almak için ise destek ekibiyle iletişim kurmanız önerilir. Bu yöntem, kişiselleşmiş ve tamamen malzemenize uyarlanmış değerlendirme sonuçlarına ulaşmanızı sağlar. Ayrıca tüm değerlendirme aşamaları ile ilgili bilgi almanız da mümkündür.