Hurda Akü Fiyatları

Hurda akü fiyatları

Kullanım ömrünü tamamlamış olan işlevsiz durumdaki aküler hurda olarak nitelendirilirler. Gerekli işlemler sonucunda geri dönüştürülmeye uygun hale gelen bu materyallerin satılması mümkündür. Türlerine göre hurda akü fiyatları hakkında bilgi sahibi olunması ise satış yapacak kişiye avantaj sağlar.

İçerik bakımından oldukça zengin olan aküler, türlerine göre ayrıştırıldıktan sonra geri dönüştürülebilirler. Dolayısıyla fiyat bilgisi almak isteyenlerin atıl durumdaki materyal çeşitleri konusunda da detaylı bir araştırma yapmaları gerekir. Geri dönüşüme gönderilecek akü fiyatları ve ayrıştırılma süreci hakkında merak ettiğiniz tüm detayları firmamızla iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Hurda Akü Çeşitleri

Atıl durumdaki akülerin sınıflandırılması pek çok farklı açıdan önem arz eder. Yapılan ayrıştırma işlemi sayesinde fiyatlandırma ve geri dönüşüm sürecinde verimlilik sağlanır. Başlıca hurda akü çeşitleri şu şekildedir:

  • Kuru Atıl
  • Sulu Hurda
  • Jel Atıl
  • Karışık Hurda

Tüm bu sınıflar arasında en yüksek kazanç aralığına sahip olanlar jel türündekilerdir. İçeriği ve işlevi bakımından oldukça güçlü olan bu materyaller, gerekli çalışmaların ardından farklı formlarda yeniden kullanıma uygun hale gelirler.

Hurda Akü Alımı Yapan Yerler

Hurda Akü fiyatları Hurda Akü Alımı Yapan Yerler

Elinde atıl durumda materyaller barındıran ve değerlendirmek isteyenler arasında hurda akü alımı yapan yerler merak konusudur. Atıl durumdaki bu tür materyallerin alımını yapan pek çok farklı işletme vardır. Bununla beraber elinizdeki materyalleri doğru bir şekilde değerlendirecek yeri tercih etmeniz oldukça önemlidir. Böylece malzemelerinizi gerçek fiyatına satmanız mümkün hale gelir.

Uzman ekibimizle beraber uzun yıllardır atıl metal sektöründe hizmet veren Hurda borsası  firmamız, tercih edebileceğiniz seçenekler arasındadır. İncelemeler dahilinde belirlenen hurda akü fiyatları ile elinizdeki materyalleri nitelikli bir şekilde değerlendiririz. Detaylı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

Hurda Akü Fiyatları Değişir mi?

Hurda Akü Fiyatları Hurda Akü Fiyatları Değişir mi?

Hurda akü fiyatı belirli parametreler dahilinde belirlenir. Dolayısıyla ücretlerin zaman içinde değişime uğraması muhtemel bir durumdur. Bu noktada hangi şartlarda farklılıkların ortaya çıktığını öğrenmek fayda sağlar. Böylece hangi dönemlerde fiyatların artıp düşeceği noktasında tahminler yürütülebilir.

Atıl durumdaki akülerin ücretlerinin belirlenmesinde temel faktörler geri dönüşüm masraflarıdır. Bununla beraber transfer süreci, arz/talep dengesi ve atıl materyalin durumu da verilecek fiyat üzerinde büyük bir etkiye sahiptir. Metalin tartılmasının ardından ödenecek tutar uzmanlar tarafından hesaplanır.

2024 Güncel Hurda Akü Fiyatları

Hurda Akü Fiyatları 2024 Güncel Hurda Akü Fiyatları

Türlerine değişkenlik gösteren hurda akü fiyatı, materyal büyük hacimlerde olduğu takdirde yüksek miktarlara satılabilir. Bu noktada her türün kilogram tutarını öğrenerek hareket etmek sürece katkı sağlar. Aatıl akülerin kilogram başına güncel fiyatlandırma aralığı şu şekildedir:

  • Jel Atıl Akü: 29,47 TL
  • Sulu Hurda: 29,12 TL
  • Kuru Atıl: 28,24 Türk Lirası
  • Karma Durumdakiler: 27,17 TL

Kilogram başına verilen bu miktarlar, hurdanın durumu ve hacmine göre değişkenlik gösterebilir. Hesaplama ve satış işlemleri hakkında detaylı bilgi almak için 7/24 iletişime geçebilirsiniz.