Hurda Bakır Tencere Fiyatları

hurda bakır tencere fiyatları

Hurda bakır tencere fiyatları, belirli etkenlere göre değişiklik gösterir. Yapılan hesaplamalarda öncelikle malzeme türünün ne olduğuna bakılır. Böylece ayrıştırma işleminde süreç hızlanır. Hurda durumuna gelen bakır tencereler için dilediğiniz zaman firmamızla iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda WhatsApp aracılığıyla fotoğraf göndererek atıklar hakkında daha net detaylara ulaşabilirsiniz. 

Hurda Bakır Tencere Kullanım Alanları 

Bakır tencere hurdaları, kullanım alanı bakımından bir hayli geniştir. Geri dönüştürüldükten sonra pek çok alanda faaliyet gösteren işletmeler tarafından tercih edilir. Doğanın korunmasıyla beraber fiyat açısından da daha uygun olması talep oranını arttırır. Bakırın türlerine göre kullanım alanları, aşağıdaki gibi sıralanabilir:

 • Ev aletleri 
 • Elektronik eşyalar 
 • Tesisat boruları 
 • Elektrik panoları 
 • Telefon santralleri 
 • İnşaat sahaları 
 • Heykel ve dekor üretimleri 

Uzman bir ekip tarafından özel makineler eşliğinde ayrıştırılan metal, türlerine göre düzenlenerek yeniden üretime dahil edilir. Bakır tencereler, ezildikten sonra yüksek sıcaklığa sahip fırınlarda eritilir. Böylece hangi alanda kullanılacaksa o doğrultuda elden geçirilerek farklı işletmelere satılır. Bu nedenle hurda bakır tencere fiyatları da yüksek seviyelerdedir. Siz de elinizdeki bu hurda malzemeleri satarak kar elde edebilirsiniz. 

Hurda Bakır Tencere Fiyatları Nasıl Belirlenir?

bakır hurda tencere fiyatları Bakır hurda tencere fiyatları, hurdanın durumuna bağlı olarak değişir.

Tencere bakır hurdaların ücretleri belirlenirken farklı birçok durumun incelenmesi gerekir. Özenle yapılan hesaplamalar sonucunda alabileceğiniz ücret miktarını öğrenmeniz mümkündür. Satış öncesi ve sonrasında fiyatlar üzerinde etkili olan faktörler aşağıdaki şekilde sıralanabilir:

 • Bakır tencerelerin kalitesi ve miktarı 
 • Hurdaların ne durumda olduğu ve saflık derecesi 
 • Geri dönüşüme uygunluğu 
 • Arz ve talep dengesi 
 • Güncel borsa verilerini durumu 
 • Teslim alınacak adresin mesafesi 
 • Farklı metallerle karışık olup olmadığı 

Yapılacak değerlendirmenin ardından atıkların değerine uygun olarak belirlenen fiyat bilgilerini alabilirsiniz. Bu sayede herhangi bir zarar söz konusu olmadan tüm bakır tencere hurdalarınızı satmanız mümkündür.

Tencere üretiminde kullanılan metalin özellikleri, satış esnasında en belirleyici etkenlerden biridir. Sahip olduğu türe göre kullanım alanı değişebilen atıl malzemenin, doğru biçimde analiz edilmesi çok önemlidir. Genel olarak tencere ağırlığının yüksek olması, alacağınız ücreti de artmasında rol oynayacaktır.  

Hurda Tencere Bakır Alan Firmalar 

Hurda bakır tencere fiyatları için doğru şekilde hesaplama yapılması ve firma seçimi oldukça kritik bir faktördür. Kaliteli hizmetler sunan ve süreçleri sizin adınıza kolaylaştıran firmalar, her zaman daha avantajlıdır. Özellikle adresinizden alım yapılması, transfer aşamalarında da zorlayıcı durumlar yaşamanızı engeller.  

Hurda Borsası firmamızı tercih ederek, profesyonel ekibimizin uygulamalarından hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz. Ücretsiz danışma hatlarımız aracılığıyla iletişime geçerek hurda atıklar hakkında gerekli detayların tamamını öğrenebilirsiniz. Daha sonra randevu oluşturarak kısa süre içerisinde atık metallerin adresinizden alınmasını sağlayabilirsiniz. Çeşitli ödeme yöntemlerinden birini tercih ederek ödenecek miktar tarafınıza kısa süre içerisinde iletilir. Böylece hem ekonominize katkıda bulunabilir hem de ülkenin kalkınması için fayda sağlayabilirsiniz.