Bolu Hurda Fiyatları

Bolu Hurda Fiyatları

Bolu, gelişen sanayisi ve ekonomisiyle her geçen büyüme kaydederken geri dönüşüm sektörüne de önemli katkılarda bulunur. Hurda firmalarının faaliyetleri sayesinde demir, bakır, alüminyum gibi birçok atıl malzeme, sürdürülebilir bir şekilde yeniden değerlendirilir. Bolu hurda fiyatları ise hem atıl ürünlerin türlerine hem de piyasa koşullarına göre değişiklik gösterir.

Güncel Bolu Hurda Fiyatları

Atık metal borsasına ve birden fazla unsura bağlı olan Bolu hurdacı fiyatları, dönemsel gelişmelerden dolayı sürekli olarak değişir. Sektör, Türkiye’nin ekonomik durumuyla doğrudan ilişkili olduğu için geri dönüşüm ücretlerinde de anlık inişler ve çıkışlar yaşanır. Bu nedenle hurda değerlerini sabit olarak gösteren bir skaladan söz etmek zordur.

Maliyetler belirlenirken pek çok husus göz önünde bulundurulur. Atıl durumda olan materyalin saflık oranı ne kadar yüksek olursa değeri de bir o kadar fazladır. Maliyetleri belirleyen diğer unsurlar ise aşağıdaki gibidir:

 • Malzeme türü ve ağırlığı
 • LME verileri
 • Ülkelere göre stok seviyeleri
 • Lojistik maliyetleri
 • Geri dönüşüme uygunluğu

Fiyatların belirlenmesinde rol oynayan etkenler arasında arz-talep dengesi ve güncel döviz kuru da yer alır. Birçok faktöre göre değişiklik gösterdiği için güncel ücretleri yakından takip etmek önemlidir. Sizler de elinizdeki atıl malzemeleri değerlendirmek için sitemizde yer alan fiyat tablolarını takip edebilir, dilerseniz ekibimizle iletişime geçerek alım-satım sürecine dahil olabilirsiniz.

Bolu Hurda Demir Kg Fiyatları Nedir?

Bolu Hurda Fiyatları Bolu Hurda Demir Kg Fiyatları Nedir?

Demir hurdalar, sektörün en çok talep gören metallerinden biridir. Büyük bir ürün yelpazesini kapsayan demir hurda, genellikle inşaat alanlarında bulunur. Demir hurda fiyatları ise kilogram başından hesaplanır. Yeniden kullanılabilme imkanı, kalitesi, durumu ve ağırlığı gibi etkenlere göre değişiklik gösterir.

Evlerden ya da iş yerlerinden alınacak olanlara nazaran şantiyelerde kullanılan bu metaller; toplu olma durumu, adet, saflık oranı ve paslı olup olmamasına göre fiyatlandırılır. İnşaatlarda yapılan yıkım işlemlerinde ise bunların yanı sıra yapılacak olan geri dönüşüm işleminin maliyeti de hesaba katılır. Doğrudan kişiden alınacak olanlarda ise genellikle kilogram karşılığı işlem yapılır.

Bolu Hurda Kalay, Lehim ve Nikel Fiyatları

Kalay; tenekeden mutfak malzemelerinin kaplanmasına kadar geniş bir alanda kullanılır. Lehim ve nikel de kaplama, kimyasal madde yapımı ve otomobil endüstrisi gibi alanlarda değerlendirilir. Bu malzemelerin bozulması, eskimesi, kısacası kullanılamayacak duruma gelmesi ardından hurdaya ayrılırlar. Bolu’nun bütün ilçelerinde, yerinde hizmet veren bir firma olarak; kalay, lehim ve nikel malzemeleri de geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Atıl malzemelerin alım satım süreci, çevresel ve ekonomik açıdan büyük bir önem arz eder. Nikel, lehim ve kalay gibi materyallere sahipseniz ve elden çıkarmak istiyorsanız işletmemizle her daim iletişime geçebilirsiniz. Hurda Borsası olarak satıcılara piyasanın en adil fiyatlarını sunmakta ve malzemelerin sorunsuz bir şekilde yeniden kullanıma kazandırılmasını sağlamaktayız.

Bolu Hurda Fiyatları Değişir mi?

Bolu Hurda Fiyatları Bolu Hurda Fiyatları Değişir mi?

Her alanda olduğu gibi hurda fiyatları da çeşitli faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterir. Mevsimlere göre dahi volatil olabilen metallerin değerini etkileyen en büyük faktör, arz talep dengesidir. Talebin artması ya da arzın azalması durumlarında fiyatlar genellikle yükselir.

Tüm bunların yanı sıra farklı ürün türleri de maliyet farkının ortaya çıkmasına neden olur. Ayrıca malzemelerin geri dönüşüm süreci, iş yükünün büyüklüğü, uygulanan yöntemler gibi pek çok unsur da ücret skalasını doğrudan değiştirir. Bolu hurda fiyatları hakkında net bilgi almak isterseniz işletmemizin müşteri hizmetlerine, sitemiz üzerindeki iletişim kanallarından ulaşabilir ya da WhatsApp’tan mesaj atabilirsiniz.

Bolu Hurda Alanlar

Bolu Hurda Fiyatları Bolu Hurda Alanlar

Bolu hurda alan yerler arasında yıllardır güvenilir hizmet anlayışıyla öne çıkan firmamız, atıl hale gelen; demir, alüminyum, bakır, çinko gibi birçok malzemeyi adresinizden teslim alır. Hassas terazilerle ölçüm yapmakla birlikte ekibimiz, malzemelerin ücretini nakit veya banka havalesi yoluyla tarafınıza iletmektedir. Bolu merkez başta olmak üzere alım yaptığımız ilçelerin bir kısmı aşağıdaki gibidir:

 • Dörtdivan
 • Göynük
 • Gerede
 • Mudurnu
 • Mengen
 • Seben
 • Kıbrıscık
 • Yeniçağa

Hem ev ekonominize hem de çevreye katkıda bulunmak, elinizdeki malzemeleri nakite çevirmek isterseniz bizlere 7 gün 24 saat boyunca ulaşabilirsiniz. Yıllardır kesintisiz, sorunsuz bir şekilde aynı kalite anlayışıyla hizmet vermekteyiz. Size özel çözümler sunan işletmemiz, profesyonel bir yaklaşım ve güvenilir adres arayanlar için en doğru adrestir.